Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш адрес электронной почты Ошибка в адресе почты
Пожалуйста, введите Ваше сообщение
Email: amazonkatour2018@gmail.com
+38 (063) 632 45 59

Новости

Оновлення правил в'їзду в ОАЕ з 01.08.2020

Оновлення правил в'їзду в ОАЕ з 1.08.2020 27.07.2020
З 1 серпня 2020 року пред'явлення до вильоту негативних результатів ПЛР-тестів на COVID-19 стає обов'язковим для відвідування Об'єднаних Арабських Еміратів.

Правило поширюється на громадян країни, резидентів, туристів і транзитних пасажирів, незалежно від аеропорту прибуття, країни вильоту або авіакомпанії, яка здійснює рейс.

Діти у віці до 12 років і діти з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.
Термін дії тесту складає 96 годин з дати його проведення. Результат повинен бути виданий англійською або арабською мовою і обов'язково роздрукований.

ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус.

Перед подорожжю:

Роздрукуйте і заповніть форму декларації про стан здоров'я, що підтверджує, що за станом здоров'я ви можете зробити переліт і у вас є туристична страховка, чинна в ОАЕ. Роздрукуйте і заповніть зобов'язальну форму, яка підтверджує, що ви завантажили додаток COVID-19 DXB, за потребою будете дотримуватися самоізоляцію і будете дотримуватися превентивних заходів для обмеження поширення коронавіруса. Ця форма повинна бути передана в Управління охорони здоров'я Дубая після прибуття в Дубай. Після прибуття в Дубай вам необхідно завантажити додаток COVID19 - DXB Smart App (з Apple App Store або з Google Play Store) для реєстрації в Управлінні охорони здоров'я Дубая, перш ніж покинути аеропорт. Ви можете скористатися безкоштовним Wi-Fi в Міжнародному аеропорту Дубая. Пам'ятайте, що: носіння маски, дотримання соціального дистанціювання і регулярна гігієна рук є частиною обов'язкових запобіжних заходів у зв'язку з COVID-19, прийнятих в Дубаї.

Подписка на рассылку

Подпишитесь на рассылку
и получайте туры на интересующие Вас направления и даты.

Контакты

08135 Киевская область,
Киево-Святошинский р-н,
с.Чайки, ул. Валерия Лобановского 21/3 ТЦ "ГАМАК"
+38 (063) 632 45 59
amazonkatour2018@gmail.com

Мы в соцсетях:X

Отправить запрос